• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Обвивка Краток Полиестер Никој Денот На Вљубените Секси Лето Други Панк Секси Жени Оглавник Без Ракави

Обвивка Краток Полиестер Никој Денот На Вљубените Секси Лето Други Панк Секси Жени Оглавник Без Ракави

 
DEN 183.20

Количина на стоки
Достапно

Должина на фустанот : Должина На Кратки Ракави : Тип На Ракав Без Ракави : Редовно Деколте : Халтерматеријал : Тип На Полиестерска Ткаенина : Тип На Мешана Шема : Другилуета : Обвивка : Пуловер(Стил) : Секси Акценти : Шуплива Сезона : Летен Оддел : Женски Појас : Природни Фактори Тип На Големина : Редовна Тема : Секси,Панк,Валентин Dayorigin : Cn(Потекло) Шема Нив : Другипитип : Слабикарактеристики : Noneage : 25 - Возраст 25-34 Годинаеластичност : Мало Стречвинтаж : Нега На Јеггарм : Шуплива Машина Што Се Пере.


Карактеристики на понудата

Слични понуди