• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рамни Врвки За Чевли 5 16 Широки Цврсти Бои Неколку Должини За Патики И Чевли

Рамни Врвки За Чевли 5 16 Широки Цврсти Бои Неколку Должини За Патики И Чевли

 
DEN 303.20

Количина на стоки
Достапно

Пар врвки за чевли кои се 5/16" широк и доаѓаат во четири различни должини. Совршен за додавање на талент на вашите чевли. Одлично за сите видови чевли. Увезени. 5/16. Еден Пар По Нарачка. Светла Боја/Цврст Квалитет. Рамен Класичен Стил. Изберете Од Четири Должини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди