• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Акихол Обични Врвови За Жени За Работа Женски Хенли Кошули Долг Ракав V Вратот Ребрести Копче Надолу Плетен Џемпер Опремени Врвови

Акихол Обични Врвови За Жени За Работа Женски Хенли Кошули Долг Ракав V Вратот Ребрести Копче Надолу Плетен Џемпер Опремени

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Женски Дуксери Со Долги Ракави Блок Во Боја Џемпери Од Вратот На Екипажот Врвови Од Туника Женски Цврсти Маици Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Жени Водич Со Врвна Големина : удобен е, лесен и се протега, ви овозможува пријатно искуство со облекување. Уникатен Дизајн : Долг ракав со фенер со набраздени чадени манжетни, паднато рамо, тркалезно деколте, цврста боја, лабави обични врвови. Уникатниот дизајн на подуени ракави додава повеќе женственост на овој врв и прави да изгледате поелегантно и стилски. Колку убав и удобен врв со прекрасни ракави! Овие ракави се женски и стилски со рамото на капката, собрани во надуен ракав и стегнати на рачниот зглоб со еластична и мала возбуда. Погоден за одмор, секојдневен, патување, секојдневен живот, забави, состаноци, канцеларија, училиште, одмор и други прилики, одличен за пролет, лето, fall. Лесен за носење со фармерки, хеланки. Упатство За перење : се препорачува Машинско перење со вреќа за перење, не избелувајте.


Карактеристики на понудата

Слични понуди