• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машка Антигва Загреана Црно Злато Лос Анџелес Полначи Почит Поло

Машка Антигва Загреана Црно Злато Лос Анџелес Полначи Почит Поло

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа Почит Поло Од Антигва ви овозможува да ја покажете вашата фандом На Полначи во Лос Анџелес. Се одликува со плакета со три копчиња што го облекува вашиот изглед, што го прави одличен за сите прилики. Одликувајќи се со везена графика, оваа кошула ќе ве натера да изгледате и да се чувствувате најдобро додека навивате За Полначите во Лос Анџелес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење. Краток ракав. Материјал : 100% Полиестер. Увезени. Бренд : Антигва. Само ткаенина јака. Отворете ја манжетната и полите. Плакета со три копчиња. Антигва триаголник лепенка во десниот ракав. Везена графика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди