• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ламузаа Женска Basic Основни Плетени Врвови Еднобојна Жакард Дупчица В - Врат Фенер Џемпери Со Долги Ракави Трикотажа

Ламузаа Женска Basic Основни Плетени Врвови Еднобојна Жакард Дупчица В - Врат Фенер Џемпери Со Долги Ракави Трикотажа

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Големина (инчи)tttttt tt. s t Length : t20, 87 t Bust : t40, 55 tsleve : t19, 69 tsholder : t20, 87 . Mt Length : t21. 26 t Bust : t42. 13 tsleve : t19. 88 t Shoulder : t21. 65 . Lt Length : t21, 85 t Bust : t44, 49 tsleve : t20, 08 t Shoulder : t22, 83 . XLt Length : t22. 44 t Bust : t46. 85 tsleve : t20. 47 t Shoulder : t24. 02 . Спецификации : . Материјал : 100% Акрилик. Големина : с/М/Л/ХЛ. должина На Ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Содржина На Пакетот. 1 *Врвови. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетни материјали : Женска трикотажа, изработена е од 100% акрилик, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна за носење и погодна за жени со нежна кожа. Карактеристики : Женски плетени врвови, еднобоен изглед, шема на жакард, долги ракави Со фенер, Врат, јака, мода и секојдневен лесен џемпер за жени. Уникатен дизајн : Дупчица издлабен дизајн, изгледа полн со смисла за дизајн, редовна верзија, погодна за жени со различни форми на тело, жени плетени врвови, без никакво чувство на конфликт. Повод : Женски плетени врвови, погодни за пролет, лето, секојдневно слободно време, состаноци, собири, шопинг или други прилики, лесно спарени со вашите омилени фармерки или здолниште со висок струк. Уникатен подарок : Плетете блузи за жени, Погодни како роденденски или празничен подарок за девојка или сопруга, додавајќи боја на нејзината гардероба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди