• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дете Сабо Папучи Сандали

Дете Сабо Папучи Сандали

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Два Начина На Носењеприлагодливиот ремен прави овие детски чевли да имаат различни стилови, може да се користат како влечки, а може да се користат и како сандали. Како и да е, тие се лесни за носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди