• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува вашата удобност при користење на автомобилот и ви овозможува поудобно да уживате во животот. Карактеристика : Ултра мала тежина и подобрување на надворешниот стил на вашето возило. добра декорација и надградба на вашиот автомобил со луксузен изглед. Брз и лесен за инсталирање : директно вклучување на завртки, не се потребни модификации. Автомобил Т10 Халоген W5 W 168 Клинови 12v5w Ксенонска Сигнална Светилка Супер Бело Светло За Читање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди