• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уушгмр Детски Облеки Комплет Мало Бебе Момче Девојки Fall Зимска Облека Блок Во Боја Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Врвови Џогери Панталони Облека Комплет секојднев

Уушгмр Детски Облеки Комплет Мало Бебе Момче Девојки Fall Зимска Облека Блок Во Боја Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Врвови Џогери

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 50см/19,69" Половината : 36см/14,17" Должина : 34см/13,39" Должина На Дното : 39см/15,35" Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 52см/20,47" Половината : 38см/14,96" Должина : 36см/14,17" Должина На дното : 41см/16.14" големина : 100 препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 54см/21.26" половината : 40см/15.75" должина : 38см/14.96" должина на Дното : 44см/17.32" големина : 110 препорачана возраст : 2-3 години биста : 56см/22.05" половината : 42см/должина од 16,54" : 40см/15,75" должина на дното : 47см/18,50" големина : 120 препорачана возраст : 3-4 години биста : 58см/22,83" половината : 44см/17,32" должина : 42см/16,54" должина на дното : 50см/19,69" мало Бебе Момче девојки fall зимска облека боја блок долг ракав дуксер пуловер блузи џогери панталони облека сет uuszgmr Детски тимови постави мало бебе момче девојки fall зимска облека боја блок долг ракав дуксер Пуловер Врвови џогери панталони облека сет обичен Одмор Вообичаено Време. детски костум,костуми за деца, облека за девојчиња, облека за бебиња за ноќта на вештерките, детски костум, костуми за девојчиња. Модерен дизајн-Облечете го вашето мало девојче за да изгледате покул и симпатично. Изработен е од квалитетни материјали,чувство на Мека рака. Прилики Погодни за домашни училишни забави на отворено играње крајбрежје фотографирање итн Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за бебешко шоу подароци што ќе им се допаднат на децата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди