• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Носител На Додатоци За Глава Љубов Срце Мечка Ѕид Панч Слободен Преклопен Простор Заштеда На Коса Вратоврска Лента За Чување Решетката Бања Материјали

Носител На Додатоци За Глава Љубов Срце Мечка Ѕид Панч Слободен Преклопен Простор Заштеда На Коса Вратоврска Лента За Чување

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Опис : Со дизајн на лепило, овој држач за додатоци за коса може лесно да се инсталира на мазниот ѕид без дупчење и да се постигне силно носење.Овој држач за додатоци за коса е практичен, кој може да собере разни додатоци за коса како што се штипки за коса, вратоврски за коса, карики за коса и така натаму за да бидат добро организирани и да избегнат неуредни home.It изработен е од пластичен материјал.Должината на овој производ е 36см, а ширината е 17,4 см. Погоден за дома, спална соба, бања, детска соба итн.Име на ставка : Материјал За Складирање : Пластика Карактеристики : без Удар, Силна Носивост, Лесна Инсталацијаод Детали За Големината : Л : 36см/14.17", В : 17.4 см/6.85 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Решетка За Складирање 1 x Налепница Без Траги Со дизајн на лепило, овој држач за додатоци за коса може лесно да се инсталира на мазниот ѕид без дупчење и да постигне силно носење. Овој држач за додатоци за коса е практичен, кој може да собере разни додатоци за коса како што се штипки за коса, вратоврски за коса, карики за коса и така натаму за да ги одржува добро организирани и да избегне неуреден дом. Изработен е од пластичен материјал. Должината на овој производ е 36см, а ширината е 17,4 см. Погоден за дома, спална соба, бања, детска соба итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди