• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Оалиро Мажи Памук Краток Ракав Тркалезно Копче На Вратот, Спортски Машки Маици Зелена Л

Оалиро Мажи Памук Краток Ракав Тркалезно Копче На Вратот, Спортски Машки Маици Зелена Л

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

29 " Должина : 75см/29. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ - овие кошули со кратки ракави за мажи прават одлични подароци за враќање дома.71" Lopecy-Sta Мажи Краток Ракав Beefy Мускул Основни Солидна Чиста Боја Блуза Маица Топ Продажба Дозвола Салата Кошули Мажи Компресија Кошули За МАЖИ ЗЕЛЕНИ. Прославете ги вашите најблиски со овој мал знак на вашата благодарност и направете ги да изгледаат добро!.Мажи Со Кратки Ракави Мускулни Основни Цврсти Чисти Бои Блуза Маица Врвот Карактеристики : 1.87 "Должина : 78cm/30.03 "Ракав : 22см/8. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48. Материјал : Памук.87" Рамо : 45cm/17.08 " Должина : 76. Големина : Л Големина. Големина : М Големина.27" Рамо : 47см/18. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102cm/40. Божиќни Подароци; Роденденски Подарок; Подарок За Денот На Таткото; Подарок За Денот на Вљубените; Дозвола За Продажба; Велигден; Денот На Свети Патрик.88 "Ракав : 22см/8.52 "Ракав : 21см/8. Машки Кошули; Кошули За Мажи; Хавајска Кошула За Мажи; Компресивни Кошули За Мажи; Машки Маици; Машки Графички Маици; Машки Кошули За Вежбање Мажи; Машки Кошули Секојдневен Стилски; Голф Кошули За Мажи; Мажи Со Кошули Со Копчиња. Големина : XXL Големина.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни тексас фармерки итн 4.50 " Должина : 73. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.18 "ракав : 22.16 "ракав : 20cm/7. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.86" Рамо : 53cm/20. Ако имате било каков проблем со купувањето, ве молиме испратете ни прва порака ние ќе одговориме во рок од 24 работни часа и ќе ви дадеме задоволително решение ако оној што го добивате не испадне како што очекувавте, ве молиме контактирајте не, ќе ни биде драго да замениме нов или да ви дадеме целосна наплата!.Оваа Класична Блуза е Толку Без Напор Симпатичен Стил за Секое Летно Попладне. Големина : XL Големина. Нашите Блузи Се Изработени од Висококвалитетни Меки Ткаенини,Кои се Тркалезен Врат,Полите на шамичето,Флексибилни и Дишат,Удобни за Носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди