• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Предна Пешачка Менс Хенли В Врвови На Вратот Кошули Обична Лабава Маица Со Еднобојна Маичка Зимска Есенска Блуза СО Долги Ракави С-ХХЛ

Предна Пешачка Менс Хенли В Врвови На Вратот Кошули Обична Лабава Маица Со Еднобојна Маичка Зимска Есенска Блуза СО Долги Ракави

 
DEN 331.04

Количина на стоки
Достапно

Дизајн-Обични Врвови Со Долги Ракави, Копче За Вратот На Хенли Надолу Маици Со Пуловер За Летен Пад, Удобна и Мека Маица ,Тенок Фит Основен Маичка, Трендовски и Убав.Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави Хенли, дизајн на вратот и три копчиња, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди.


Карактеристики на понудата

Слични понуди