• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рачно Напишан Товарен Колега Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Рачно Напишан Товарен Колега Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Рачно Напишана Маичка За Товарен Партнер го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Има Рачно напишан Товарен Колега отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.


Карактеристики на понудата

Слични понуди