• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ВП Мулти-Порт Центар Усб-Ц

ВП Мулти-Порт Центар Усб-Ц

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Usb-C Мулти-Порт Центар (VP6920) обезбедува моќност на десктоп докинг станица во пренослива големина. Користете ЈА USB-C портата НА ВАШИОТ лаптоп за да овозможите широк спектар на опции за поврзување, вклучувајќи USB-C Кабел За Приклучок за Полнење, HDMI HD Видео Порта (до 4 K), Gigabit Ethernet Порта, Три USB 3.0 Порти СО Голема Брзина, Читачи На Мемориски Картички SD Micro SD. Интерфејс на домаќинот : USB Тип CTotal број НА USB Порти : 3numb од USB 3.0 Порти : 3 Number На Мрежата (RJ-45) Порти : 1form Фактор : Поддржана Надворешна Платформа : Поддржана PCPlatform : Mac Заменува повеќе USB-C адаптери. Овозможува користење на лаптоп СО HD И (4 K) UHD Телевизори и монитори. Поврзува лаптоп со локални мрежи преку Гигабитна етернет порта. Овозможува USB 3.0 ПОВРЗУВАЊЕ НА ЛАПТОП СО надворешни дискови и печатачи. Овозможува пренос на фотографии преку sd и Микро sd мемориски картички. Снабдува напојување на надворешни SSD дискови додека истовремено го полни лаптопот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди