• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вранглер Машки И Големи Машки Опуштени Фит Фармерки

Вранглер Машки И Големи Машки Опуштени Фит Фармерки

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Отстранете го стресот од облекувањето со фармер, што е точно за секоја пригода. Wrangler® опуштените фармерки се разноврсни како што доаѓаат фармерките, што не е изненадување зошто тие станаа омилена сезона на обожавателите по сезона. Нашите фармерки имаат уникатна конструкција во Форма На буквата У која се вклопува околу вас за поголема удобност каде што ви е најпотребна, како и нашиот класичен стил со пет џебови и опуштено вклопување за повеќе простор во седиштето, бутот и коленото. Ние нудиме широк спектар на големини и перења за избор, така што можете да ги направите машките фармерки со пет Ѕвезди опуштени во форма централен дел од вашата секојдневна гардероба. 100% памук. 3 Предни Џебови. 2 Задни Џебови. Редовни Фит Фармерки. Затворање на копчето и Патентот. Редовно Вклопување Низ Седиштето и Летање. 1 Клучен Џеб. Појас Јамки. Достапно во Различни Бои.


Карактеристики на понудата

Слични понуди