• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Петкрака Ѕвезда Фолија Балон Романтична Милар Балони За Денот На Вљубените Ангажман Свадба Партија Декорација (

Петкрака Ѕвезда Фолија Балон Романтична Милар Балони За Денот На Вљубените Ангажман Свадба Партија Декорација (

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Опис. Овие огромни балони ќе бидат хит на вашата забава без разлика дали се гледаат од далеку, како и убави одблизу. Овие балони прават прекрасна позадина. Фантастично за свадбени пука и сите други фото-операции. Овој сет фотографира толку добро насекаде на вашата забава. Може да фотографира со невестата или младоженецот, гостите на забавата, со тортата или на кое било друго место каде што сакате да ја покажете љубовта. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : Миларна фолија. - Големина : Прибл. 45 * 45см/ 17.7 * 17.7 инчи (Л*В). - за издржлива и повеќекратна употреба. Не е лесно да се скрши. - Разнесете рамномерно и цврсто запечатете кога ќе се надуе. - Може да се наполни со хелиум во вашата локална продавница или да користите сламка за самостојно полнење со воздух. - Одлично за сите романтични прилики. Денот на вљубените, годишнината, свадбата, свршувачката или само да и кажете на вашата сакана дека ги сакате. за издржлива и повеќекратна употреба. Не е лесно да се скрши. Разнесете рамномерно и цврсто запечатете кога ќе се надуе. Може да се наполни со хелиум во вашата локална продавница или да користите сламка за самостојно полнење со воздух. Одлично за сите романтични прилики. Денот на вљубените, годишнината, свадбата, свршувачката или само да и кажете на вашата сакана дека ги сакате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди