• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Екипажот Вратот Маица Круг Вратот Врвот Кошула Краток Ракав Лабава Повик Кошула Мода Писмо Принц Фсахион Блуза Врвот

Машки Екипажот Вратот Маица Круг Вратот Врвот Кошула Краток Ракав Лабава Повик Кошула Мода Писмо Принц Фсахион Блуза Врвот

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : Специјален дизајн За Печатење/о-врат/Спојување изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.05" ракав : 21см/8.35" мажи круг вратот краток ракав лабава ОБИЧНА МОДНА КОШУЛА за ПЕЧАТЕЊЕ блуза блузи Целокупниот Стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има Разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Плажа Од Суштинско Значење - - - овие мажи обичните кошули со копчиња се усвојуваат со дизајн без јака, невидливо копче, практичен лев џеб на градите, пресечен раб и лабав стил на вклопување, што може да направи да изгледате лежерно и убаво.48" Должина : 64см/25.27" должина : 72см/28. Машки ленен штанд јака кошула е моден стил и задолжителен предмет во сечија гардероба.07" Должина : 70см/27.68" ДОЛЖИНА : 66 CM/25. Во споредба со кошули со кратки ракави или 3/4 ракави, дизајнот на кошули со долги ракави е посоодветен за сите сезони. Карактеристика со пријателска кожа, лесна и дише, што може да ви обезбеди оптимално искуство со носење удобност и ве одржува ладни и опуштени цело време.29" Ракав : 19.08" ракав : 20cm/7.20" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 104см/40.87" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.


Карактеристики на понудата

Слични понуди