• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Замена Фригидер Врти Елемент На Површински Режач-Компатибилен Елемент За Греење На Фригидер За Опсег, Шпорет И Плоча За Готвење

Замена Фригидер Врти Елемент На Површински Режач-Компатибилен Елемент За Греење На Фригидер За Опсег, Шпорет И Плоча За Готвење

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

2-Пакет Замена Фригидер 31-7647-23-02 6 инчен 4 Врти Површина Режач Елемент-Компатибилен Фригидер 316439801 Греење Елемент За Опсег, Шпорет Количина : 2. Заменува Фригидер 316439801 Грејниот Елемент За Опсег,Шпорет И Готвење. Брза и лесна инсталација. Вратете го вашиот стар опсег и направете го да функционира како сосема нов со овој заменски грејач. Заменете го грејниот елемент ако доживеете : малку или без топлина, бавно загревање, нерамна топлина, неточна температура. Брзо се загрева за да можете да се вратите на готвењето/печењето. Забелешка : ве Молиме проверете го вашиот грејач за да бидете сигурни дека ги купувате точните делови. На Продажба За Ограничено време!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди