• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бинпурни Машки Тексас Панталони Со Права Нога, Еднобојни Опуштени Фармерки Со Среден Пораст

Бинпурни Машки Тексас Панталони Со Права Нога, Еднобојни Опуштени Фармерки Со Среден Пораст

 
DEN 1278.40

Количина на стоки
Достапно

Машки Тексас Панталони Со Права Нога, Секојдневни Еднобојни Опуштени Удобни Фармерки Со Среден Пораст. Карактеристики : . Меката ткаенина носи пријатно чувство на телото . Рачно перење во ладна вода, не белење, висат сува е најпосакувана. Ве молиме ИЗБЕРЕТЕ ВНИМАТЕЛНО од нашата големина информации подолу. Големина(см)tttttt t t. s пресврт : t80t Length : t100t t колк : t102. Мпресврт : t84tlengh : t101, 5t Колк : t106. Л пресврт : t88tlengh : t103t t колк : t110. XLt Waist : t92t Length : t104, 5t Колк : t114. Големина (инч)ttttttt t. s пресврт : t31,50 t Length : t39, 37 t колк : t40. 16 . Мпресврт : т33, 07 должина : т39, 96 т Колк : т41, 73 . Л пресврт : т34, 65 должина : т40, 55 т Колк : т43, 31 . XLt Waist : t36. 22 t Length : t41. 14 t Колк : t44. 88 . Спецификација : . Материјал : мешавина од памук. Боја : Црна/Сива/Светло сина/Темносина. Применлив пол : Машки. Соодветни сезони : Сите сезони. Вклучен Пакет. 1 Х Фармерки. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна мешавина. Супер дише, меко, анти-чувствително, не е лесно за замаглување топки. Удобно за носење. Карактеристика : Среден пораст, патент мува со затворање на копчињата, права нога, цврста боја, опуштено вклопување, со џебови, целосна должина. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Фармерки Со Прави нозе, убаво сечење во добар стил на верзија, лесно да одговараат на вашите маици или платнени чевли. Изгледа одлично цело време. Натпревар : Основни тексас панталони, покажете ги вашите шармантни вкусови и ве одржуваат во моден стил. Прекрасен подарок за вашето момче, татко или пријатели. Повод : Совршен За секојдневно носење, работа, запознавање, училиште, работа, шопинг ден, одмор, спорт, улица, клуб, забава, рејв, слободно време и така натаму.


Карактеристики на понудата

Слични понуди