• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ноќта На Вештерките Статички Прозорец Налепница Ноќта На Вештерките Декоративни Налепница Врата Налепница

Ноќта На Вештерките Статички Прозорец Налепница Ноќта На Вештерките Декоративни Налепница Врата Налепница

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Опис. Дали барате налепница За Ноќта на Вештерките за украсување на вашиот дом? Оваа налепница за прозорец е дизајнирана со стил на вештерки За Ноќта на Вештерките, самолеплива, отстранлива. Тоа може да се примени за било која мазна површина, вклучувајќи ѕидови, врати, прозорци, итн, и на ѕидот. Совршена налепница за декор За Ноќта на Вештерките. Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Хартија. - Големина : Околу 50, 80Х32, 40Х0, 02см/19, 96Х12, 73Х0, 01инч. - Висококвалитетните материјали се со мала тежина, отпорни на кинење и лесни за носење. - Тема за ноќта на вештерките, додадете празнична атмосфера. Изгледа пореално и ја подобрува атмосферата од далечина. - Совршен за украсување ѕидна врата, прозорец во домашна спална соба, дневна соба, канцеларија, училиште итн. - Ќе донесе незаборавни влезови во куќи, гаражи, училишни домови и ќе ги исплаши луѓето што минуваат низ прозорци или врати. - Лесен за нанесување, лесен за отстранување без да оставите лепливи остатоци. Висококвалитетните материјали се со мала тежина, отпорни на кинење и лесни за носење. Ноќта на вештерките тема, додадете празнична атмосфера. Изгледа пореално и ја подобрува атмосферата од далечина. Совршен за украсување ѕидна врата, прозорец во домашна спална соба, дневна соба, канцеларија, училиште итн. Тоа ќе донесе незаборавни влезови во куќи, гаражи, училишни домови и ќе ги исплаши луѓето кои минуваат низ прозорци или врати. Лесен за нанесување, лесен за отстранување без да оставите лепливи остатоци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди