• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дозвола под $ Чарела Жени Беспрекорна Целосна Должина Хеланки Се Водат Јога Фитнес Трчање Салата Спортски Целосна Должина Панталони Лубеница Црвена, Л

Дозвола под $ Чарела Жени Беспрекорна Целосна Должина Хеланки Се Водат Јога Фитнес Трчање Салата Спортски Целосна Должина Панталони

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно

Женски Истегнувачки Јога Хеланки Фитнес Трчање Спортски Активни Панталони Со Целосна Должина Јога Панталони Со Целосна Должина. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење! 2.Цврст, Висок Струк,Еластичен Струк, Појаси 3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед 5.Панталоните се совршени за приморски празници итн. Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Повод : Повик. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски панталони. Беспрекорни Хеланки Со Целосна Должина. Рашири Панталони. Хеланки. Џогер Панталони. Џогер Панталони. Јога Хеланки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди