• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Врвови Спорт Фитнес Со Долги Ракави Длабок V Врат Тенок Фит Дишење Ветер Папок Јога Кратки Врвови

Женски Врвови Спорт Фитнес Со Долги Ракави Длабок V Врат Тенок Фит Дишење Ветер Папок Јога Кратки Врвови

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : S Биста : 76cm/29.92" Рамо : 34cm/13.39" Ракав : 55cm/25.98" Должина : 32cm/12.60" Големина : M Биста : 80cm/31.50" Рамо : 35cm/13.78" Ракав : 56cm/26.38" Должина : 33cm/12.99" Големина : L Биста : 84см/33.07" рамо : 36см/14.17" ракав : 57см/26.77" должина : 34см/13.39" големина : xl биста : 88см/34.65" рамо : 37см/14.57" ракав : 58см/27.17" должина : 35см/13.78" забелешка : со ладна вода/Не Пеглана Или изветвена на висока Температура/закачете или исушете/измијте линија со слична боја, Што ќе ја Зголеми издржливоста на вашата облека. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне !. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Женскиот врв Е Удобен За Носење / оваа женска облека за секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа / пригода : Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. маици за жени опремени v вратот. женски маици обични цветни. детски маици за девојчиња со големина 7-8. обични фустани од памучна маица за жени 2023 должина на коленото. жените врвови долг ракав.


Карактеристики на понудата

Слични понуди