• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Волбест Инка Широка Уста Пренос На Течност Нерѓосувачки Челик Отпорен На Топлина За Кујна

Волбест Инка Широка Уста Пренос На Течност Нерѓосувачки Челик Отпорен На Топлина За Кујна

 
DEN 95.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : задолжителна алатка во секојдневниот живот за пренос на течни, суви состојки и прав.Течноста тече брзо и лесно низ цевката без истурање.Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има мазна површина, издржлив, лесен за чистење.Дијаметарот на оваа уста на инка е 7mm.It е погоден за кујна, службеник, патување и различни ситуации.Име на предметот : Инка Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина : 3, 5cmx3, 5cmx2, 5cm / 1. 38inx1, 38inx0, 98nnotes : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Инка задолжителна алатка во секојдневниот живот за пренос на течни, суви состојки и прав. Течноста тече брзо и лесно низ цевката без истурање. Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има мазна површина, издржлив, лесен за чистење. Дијаметарот на оваа уста на инка е 7мм. Таа е погодна за кујна, службеник, патување и различни ситуации.


Карактеристики на понудата

Слични понуди