• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Моисанит Висат Обетки за Жени 0. До Карат Д Боја Ввс Дијамантски Обетки Серлинг Сребрени Квадратни Обетки За Жени Роденденски Подарок За Денот На Вљубените

Моисанит Висат Обетки за Жени 0. До Карат Д Боја Ввс Дијамантски Обетки Серлинг Сребрени Квадратни Обетки За Жени Роденденски

 
DEN 3519.84

Количина на стоки
Достапно

Пол Женскибранд Вахзаусметален Тип Сребрен Висококвалитетен Материјал : Овој моисанит Капка/Висат обетки е изработен од 0,3 Каратно Д боја ВВС1 јасност брилијантен кружен пресек моисанит и 925 сребро, сите метали што ги користиме се без олово, без никел и хипоалергични, кои се погодни за речиси сите чувствителни уши. Овие обетки нема да ја претворат вашата кожа зелена, црвена или чешање. Едноставно и Удобно : обетките од моисанит висат имаат грб на триење, лесно се ставаат и вадат. Столбовите за обетки се цврсто заварени и нема да се наведнуваат. Не би го оптоварувал увото, може да се носи во секоја пригода, без разлика дали е свечен вечерен настан или секојдневен секојдневен, никогаш не излегува од мода. Висока Класа И Прифатлива : 100% помине дијамант тестер. Исклучително високата сличност помеѓу моисанитот и дијамантите го отежнува разликувањето. И во огнената боја, моисанитот е многу посветол од дијамантот. Но, просечната цена на моисанитот е една десетина од истата оценка на дијаманти. Совршен Избор За Подарок : овие обетки од моисанит се ставаат во многу деликатна кутија за накит, вклучувајќи го и сертификатот ГРА. Тоа е совршен подарок за секоја пригода и фестивал, како Што Се Божиќни подароци, подароци За Денот на Вљубените, подароци За Денот на Мајката, предлози за брак, свршувачки, разни годишнини итн. Најдобри Услуги На Клиентите : каратната тежина е за еден пар, ниту еден. Ние нудиме 100% гаранција без ризик. Ако не сте целосно задоволни со обетките од моисанит, можете да добиете целосна наплата. За какви било дефекти предизвикани во процесот на производство и испорака, ќе се обезбеди целосна наплата или бесплатна замена.


Карактеристики на понудата

Слични понуди