• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Современ Домашен Сет За Живеење На Светло-Кафеави Дрвени Фенери 29.5

Современ Домашен Сет За Живеење На Светло-Кафеави Дрвени Фенери 29.5

 
DEN 447.68

Количина на стоки
Достапно

Донесете го романтичниот сјај на свеќата во вашиот простор со овие прекрасни фенери. Овие фенери прикажуваат чиста силуета со класичен изглед во секоја просторија. Карактеристики : Изработени од стакло, дрво и цинк материјал со светло-кафеава и сива завршница. Разновидни, издржливи и елегантни фенери; Комплет од 2 . Совршен за сместување на вашите омилени свеќи во класичен стил. Задолжителен додаток за да го истакнете вашиот декор . Мал фенер е висок 24 инчи . Се препорачува само за внатрешна употреба . Димензии : Мерки 29.5 " Ч . Материјал(и) : стакло, дрво, цинк. Комплетот вклучува 2 од прикажаниот предмет Направен од стакло, дрво и цинк материјал со светло-кафеава и сива завршница. Разновидни, издржливи и елегантни фенери; Комплет од 2. Совршен за сместување на вашите омилени свеќи во класичен стил. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мерки високи 29,5 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди