• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хвмоду Машки Маици Вратоврска Боја Градиент Печатени Сврти Надолу Јака Долги Ракави Врвовиual Зима Обична Модна Теретана Спортска Дневна Облека Тахири За Маж

Хвмоду Машки Маици Вратоврска Боја Градиент Печатени Сврти Надолу Јака Долги Ракави Врвовиual Зима Обична Модна Теретана Спортска

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

77" рамо : 50см/19.Машките маици со класичен врат на екипажот изгледаат одлично и нема да ја истегнат облеката после носење.} ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : оваа хавајска кошула краток ракав е изработена од ултра мека и удобна ткаенина, дише и лесна, одлична за одмор на плажа и други летни активности.71" краток ракав И Лежерни машки кошули со долг Ракав секојдневни стилски Хенли Кошули удобни и машки кошули секојдневна Стилска секојдневна облека,многу голема еластичностобични машки кошули секојдневен стилски краток И долг Ракав хенли кошули меки на допир за удобно носење,се чувствува Одлично цел денпогоден за : спорт, бејзбол, плажа, атлетик, тренинг, бизнис,дневен фустан и така натаму . Повод : Погоден за секојдневно носење, канцеларија, фитнес, на отворено, запознавање, кампување, одмор, куглање, сончева плажа, роденденска забава, летен одмор,bенска забава, спорт, смешно шоу итн.56" рамо : 54см/21.13" големина : xl биста : 127см/50. Рачно или машинско перење на нежно, висат или паѓаат суво ниско.90" Должина : 72cm/28.17" рамо : 52см/20. Посебен дизајн ја прави оваа кошула помодерна и класична.98" Рамо : 46cm/18.38" Рамо : 48cm/18. ●НАТПРЕВАР за ОБЛЕКА● : тропската кошула лесно се совпаѓа со секојдневни шорцеви, панталони, фармерки и сл, исто така може да се носи со очила за сонце, капа за сонце и сандали за облека за плажа, избирајќи од различни бои и дезени што одговараат на вашиот личен стил.35" Големина : L Биста : 122см/48.69" должина : 74см/29.36" ракав : 70см/27.03" ракав : 68см/26. Дизајн - - - Машките кошули имаат долг ракав, раширена јака, затворање на копчињата, опуштено вклопување.


Карактеристики на понудата

Слични понуди