• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Приказна за Играчките на дизни и Пиксар Повторно Нова Година-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодена-Црвена

Приказна за Играчките на дизни и Пиксар Повторно Нова Година-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодена-Црвена

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Официјална Стока За Пиксар Приказна За Играчки Рекс 2023 Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Маици Со Приказни За Играчки За Семејството; Детски Маици За Приказна За Играчки; Дизни Новогодишни Кошули; Кошули Со Пиксари; Кошули Со Приказни За Играчки; Приказна За Играчки Рекс; Дуксери За Приказни За Играчки; Нова Година 2023; Диносаурус; Т-рекс; Тираносаурус Мавтајте со рацете И возбудете се за 2023 Година Со Рекс Од Филмовите "Приказна За Играчките" На Дизни И Пиксар И тв Специјалитети, Достапни Сега На Дизни+! Прославете ја новата година на забава, пријатели и авантура со нашиот верен пријател диносаурус на оваа официјална маичка или качулка, со датумот 2023 година со насмеаното лице На Рекс во средината. Одличен новогодишен подарок За Приказна За Играчки или обожавател На Пиксар, совршен за патување Во Дизниленд или Волт Дизни Ворлд-добијте множители и поклопете се со пријателите и семејството за уште позабавно! Достапно во младински и возрасни големини. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди