• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Потпишување Дизајнер Серија Знак - Извинете Ова Многу Е Полн

Потпишување Дизајнер Серија Знак - Извинете Ова Многу Е Полн

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Воведување Дизајнерска Серија На Sign Mission Тешки Алуминиумски Знаци Ова е 18" x 18" Или 18" X 24" алуминиумски знак со тежок мерач дизајниран за долготрајна надворешна употреба.Шарени и Издржливи! Совршен ЗА Хоа И Терени за Голф!Сите наши знаци се на залиха подготвени се веднаш да испорачаат. ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : производите Од Алуминиум Со Сигнализација се направени од комерцијален алуминиум без корозија специјално оценет за надворешна употреба со години на живот без одржување во најтешките средини. Гордо Произведени Во Сад Со Потпишување. Знаците се монтираат на Столбови На У-канали, квадратни или тркалезни галванизирани столбови, дрвени столпчиња, сите рамни површини и огради со синџири.


Карактеристики на понудата

Слични понуди