• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Реми Колекција Европски Стил Тоалет Ткиво Носителот

Реми Колекција Европски Стил Тоалет Ткиво Носителот

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Ова сите нови реми колекција тоалет ткиво носителот Од Сојузничките Месинг не е ништо помалку од модерен ги исполнува традиционалните Во Европски стил. Заоблениот акцент го прави овој додаток уникатен и тренд поставување во исто време. Европски стил кука прави менување на ролна брзо и лесно, може да се направи со само една рака. Држачот за ткиво е изграден од цврст месинг и завршен со доживотна декоративна завршница. Изработени од Најдобрите Цврсти Месинг Материјали;скриениот хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира;евро куката го прави менувањето на ролната брзо и лесно;Дизајнерската Завршница ќе обезбеди перформанси без корозија;дизајнот монтиран На Ѕид е идеална употреба на просторот;Обезбеден Со Ограничена доживотна гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди