• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Виевертно Блинг Ѓердан За Жени Нараквица Стерлинг Сребрена Нараквица Женска Свадба Нараквица Нараквица Моден Едноставен Подарок

Виевертно Блинг Ѓердан За Жени Нараквица Стерлинг Сребрена Нараквица Женска Свадба Нараквица Нараквица Моден Едноставен Подарок

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Нараквица 925 стерлинг сребрена нараквица женска свадба нараквица нараквица моден едноставен подарок. Материјал : легура. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 18гр. големина На Пакетот : 8х4х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Накит Пакет Бисер Накит Во Собата За Жени Погодни За Луѓе : Нараквицата Може Да Го Зголеми Вашиот Шарм. Оваа Нараквица Е Погодна За Повеќето Возрасни Групи. Погоден е За Секоја Пригода, како Што Се Годишнина, Празник, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ Итн. Грижа : За Да Го Задржите Вашиот Накит Подолго Сјае, Избегнувајте Да Го Потопувате Во Базенот, Избегнувајте Шминка И Други Хемикалии, Соблечете Го Кога Спиете, Вежбате Или Правите Други Физички Активности, Чувајте Го Запечатен И Складиран Одделно На Суво Место И Носете Го Со Љубов. ПОДАРОК : Оваа Нараквица Е Подарок За Пријателите и Семејството на Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Божиќ, Родендени и Годишнини. Материјал : Легура, Погодна За Секојдневно Носење. Ѓердан Поставен За Свадба Праска Ѓердани За Жени Кварц Часовник Га2100-1а1 Жена Накит.


Карактеристики на понудата

Слични понуди