• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шлдибц Женска Торбичка За Торби Голема Торба За Рамо, Тоте Обложена Зимска Чанта Простор Торба За Торби Пердуви Торба За Рамо Шопинг, Летен Клиренс За Заштеда

Шлдибц Женска Торбичка За Торби Голема Торба За Рамо, Тоте Обложена Зимска Чанта Простор Торба За Торби Пердуви Торба За Рамо

 
DEN 767.84

Количина на стоки
Достапно

【ултра-лесен € Со Тежина Од 0,57 килограми, чантата за рамо е изработена од висококвалитетен најлонски материјал и обложена со памук надолу. Целосно задоволете ги вашите дневни потреби, многу лесни и удобни за носење.Содржина на пакетот : 1 х Материјали За Торби за Рамо : 100% нови, изработени од висококвалитетни материјали, безбедни и сигурни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди