• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ann Каи Лани Каи Лу: Саканото Кученце На Кауаи

Ann Каи Лани Каи Лу: Саканото Кученце На Кауаи

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Bel Каи Лани Каи Лу : Саканото Кученце На Кауаи е детска книга во која се прикажани авантурите На хавајскиот остров на Ann, куче чии активности се безгранични како и нејзината енергија. Дизајнирани за раните читатели, чудните илустрации ја прикажуваат убавината на Хавајските Острови и култура. За купување на придружната музичка посета * Автор : Бриџит Бартон • ИСБН : 9780996216050 • Формат : Тврд Повез • Датум На Објавување : 2016-10-10.


Карактеристики на понудата

Слични понуди