• Најдобра цена
  • Неодамнешно
8' 6.5 ' Стигнале Двор Тенда, Сива Боја

8' 6.5 ' Стигнале Двор Тенда, Сива Боја

 
DEN 3359.84

Количина на стоки
Достапно

Тендата За Двор ШТО Се Повлекува АЛЕКО ќе го оживее вашиот надворешен простор за живеење и ќе ви овозможи да уживате на отворено во секоја сезона. Оваа лесна за употреба тенда може да се отвори и затвори за помалку од една минута. Едноставно завртете ја рачната рачка за да ја продолжите и повлечете тендата без употреба на електрична енергија. Изработена од 100% полиестер, оваа висококвалитетна тенда од 8 х 6,5 стапки ќе ве заштити од елементите уште многу години. Секоја тенда доаѓа со едногодишна гаранција. Потребно е собрание. АЛЕКО 8 х 6,5 стапки. (2,4 х 2 м) Стигнале Бела Рамка Двор Тенда со Сива Ткаенина. Совршен за додавање сенка, заштита од дожд и привлечност за ограничување на вашиот дом или бизнис. Рачната чудак ја отвора тендата брзо, непречено и тивко без потреба од електрична енергија. Делумно или целосно повлечете ја тендата за прилагодено решение за сончева сенка на дворот. Вистински Димензии На Рамката : 8,2 х 6,5 Стапки. Вистински Димензии На Ткаенината : 7,8 х 6,5 Стапки. Рамка Материјал : прав обложени челик и алуминиум. Материјал од ткаенина : издржлив, ПОЛИЕСТЕР отпорен на ув и временски услови. Доаѓа со стандардни вертикални ѕидни држачи, но може да се монтираат и под настрешницата на покривот или до дното на хоризонталната површина со помош на дополнителна Таванска Заграда. Боја На Рамката : Бела. Боја На Ткаенина : Сива. Забелешка : за да спречите кршење, не оставајте тенди отворени за време на силни ветрови, силен дожд или снежни услови, бидејќи гаранцијата не покрива физичко оштетување, како што е оштетување предизвикано од екстремни временски услови. Едногодишна Гаранција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди