• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Камбанарија Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Камбанарија Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

 
DEN 431.20

Количина на стоки
Достапно

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Камбанарија Кали Стил дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стил На Камбанарија кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.


Карактеристики на понудата

Слични понуди