• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дорман 825-Мијалник Природни Цинк-Обложени

Дорман 825-Мијалник Природни Цинк-Обложени

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Оваа машина за перење е директна замена за оригиналната машина за перење што се користи во бројни апликации. Овој дел е направен квалитетни материјали за да се обезбеди квалитетно вклопување и долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - оваа машина за перење е директна замена за оригиналната машина за перење што се користи за бројни работни места. Издржлива конструкција-овој дел е направен од квалитетни материјали за да издржи употреба во автомобилски апликации. Разновидно снабдување со продавници - оваа машина за перење може да се користи за различни автомобилски и апликации за домаќинство. Тестиран квалитет - овој дел претрпе обемно тестирање за да обезбеди квалитетно вклопување и долг работен век. Дополнителни Карактеристики Боја : Природна/Цинк-Обложена.


Карактеристики на понудата

Слични понуди