• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Премиер Дизајни Голем Грб Санка Змеј, Ајкула

Премиер Дизајни Голем Грб Санка Змеј, Ајкула

 
DEN 359.20

Количина на стоки
Достапно

Премиерните санки и парафоли се целосно сигурни, нераскинливи и не бараат никакво склопување. Овој дизајн на потпора помалку е апсолутно најгенијалниот досега создаден за неограничена издржливост и максимален опсег на ветер. Премиер Дизајни Голем Грб Пакет Санка Змеј, Ајкула : Целосно сигурен, нераскинлив и не бара никакво склопување. Дизајнот со потпора помалку е апсолутно најгенијалниот досега создаден за неограничена издржливост и максимален опсег на ветер. Опсег на ветер : 6-18 милји на час. Вклучува тест линија од 10 килограми и намотка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди