• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ижансеан Новороденче Девојче Момче Облека Во Собата Плетени Ромпер Комбинезон Панталони Облека Розова 0-Месеци

Ижансеан Новороденче Девојче Момче Облека Во Собата Плетени Ромпер Комбинезон Панталони Облека Розова 0-Месеци

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

4 Должина На Панталони : 15.7 Должина На Панталони : 17.Ве молиме проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката. Деколте : V-вратот. Возраст : 0-18 Месеци. Може да се носи со или со други врвови, Маици, кошули, фармерки, здолништа и друга облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди