• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вложување Опрема Тактички Семте 2. Шумска Сива Леќа Против Магла Со Тен Рамка

Вложување Опрема Тактички Семте 2. Шумска Сива Леќа Против Магла Со Тен Рамка

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Тактичкиот Семтекс На Опрема за Вложување е за заштита на очите на отворено. Шумската Сива Леќа ви обезбедува најмала количина на изобличување на бојата. Прилагодлив прилагоден гумен нос. Нелизгачки флексибилни ко-инјектирани храмови. Поминува балистички мил-ПРФ-32432 високи стандарди брзина влијание. Вклучува кеса за чистење микрофибер. Прилагодено одговара на гумениот нос. Нелип флексибилни ко-инјектирани храмови. Поминува Мил-ПРФ 32432 Високи Стандарди Брзина Влијание. Вклучува кеса за чистење микрофибер. Поликарбонатната леќа блокира 100 %v, УВБ и 94% Од Сината светлина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди