• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нортленд Справи Рок-Тркач Лизга Отскокнувач, Мијалник, Слатководни, Изгрејсонце

Нортленд Справи Рок-Тркач Лизга Отскокнувач, Мијалник, Слатководни, Изгрејсонце

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Нортленд Риболов Справи Рок-Тркач Лизга Отскокнувач, 1/2 мл, Изгрејсонце Смртоносна за влечење живи мамка и фабрика апаратури за пердуви долж дното над карпи, логови, трупците, мов и плевел покритие. Лизгачкиот дизајн спречува рибите да ја почувствуваат тежината на мијалникот и произведува посуптилно движење на мамката од отскокнувачите на дното на фиксната рака. Едноставно лизгајте на линија или користете брзо менување® вклучување/исклучување на тежината за да додадете или менувате тегови без да се повторите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди