• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Цвет Евелин Цветни Цвеќиња Волна Површина Килим, 'Рѓа Мулти, 4'6'

Цвет Евелин Цветни Цвеќиња Волна Површина Килим, 'Рѓа Мулти, 4'6'

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

100% Волна Куп. Земја-Обични Цветни Површини Килими. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Земја обичните ентериери се освежуваат и ревитализираат во обемната колекција на светло обоени цветни дизајни пронајдени во Нашата Колекција На Цветови. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди