• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Модерни Теми Органски Памук Лист Во Собата, Јаглерод, Кралот

Модерни Теми Органски Памук Лист Во Собата, Јаглерод, Кралот

 
DEN 1483.04

Количина на стоки
Достапно

Донесете едноставност и модерен стил во декорот на вашата спална соба со нови Модерни Нишки комплет органски памучни листови со цврст број од 200 нишки. Одликувајќи се со сертификација на органски памук, овој производ е навистина без хемикалии без штетни бои, белила, пестициди или ѓубрива, со што се намалува секојдневната изложеност на вашето семејство на штетни адитиви и го прави најдобриот избор за вашата постелнина. Висока влага фитил, ултра-лесен и издржлив за цела сезона употреба. Достапни во различни бои, сигурно ќе го најдете совршениот натпревар за вашиот домашен декор. Вклучен вграден лист е целосно еластичен, што спречува лизгање од вашиот душек и обезбедува совршено вклопување. Комплетот може да се пере во машина за лесна нега. БЛИЗНАК : Рамен лист (1) 66" х 96", Вграден Лист (1) 39" х 75", Навлака за Перница (1) 20" х 30", ПОЛН : Рамен Лист (1) 81" х 96", Вграден Лист (1) 54" х 75", Навлаки за Перници (2) 20" х 30", КРАЛИЦА : Рамен Лист (1) 90" х 102", Вграден Лист (1) 60" Х 80", навлаки за перници (2) 20" х 30", Крал : рамен лист (1), 106" Х 102", вграден лист (1) 78" Х 80", навлаки за перници (2) 20" Х 40", калифорниски крал : рамен лист (1) 106" х 102", вграден ЛИСТ (1) 72" х 84", навлаки за перници (2) 20" х 40". 200 Конец Брои, 100% Органски Памук. Не се користат штетни материи додека се произведува. Висока влага фитил, ултра-лесен и издржлив за цела сезона употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди