• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дорман-Ое Решенија 674-Издувен Колектор Одговара изберете: 2013-ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА, 2013-ГМЦ ТЕРЕН

Дорман-Ое Решенија 674-Издувен Колектор Одговара изберете: 2013-ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА, 2013-ГМЦ ТЕРЕН

 
DEN 2815.84

Количина на стоки
Достапно

Овој издувен колектор беше прецизно дизајниран и издржливо произведен за да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот колектор на одредени возила. Ги вклучува сите потребни дихтунзи и хардвер за цевки за целосна поправка. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Каптива Спорт : 2013, 2014, 2015 Шевролет Рамноденица : 2013, 2014 Гмц Терен : 2013, 2014 Карактеристики И Придобивки : Идеална замена - овој издувен колектор беше прецизно дизајниран и издржливо произведен за да одговара на вклопувањето и функцијата на берзанскиот колектор на одредени возила. Сигурна конструкција-издржливите материјали се спротивставуваат на искривување, пукање и протекување за долготрајни перформанси. Целосна поправка-ги вклучува сите потребни дихтунзи и хардвер за цевки. Доверлив дизајн-изграден од лидер во индустријата во резервни колектори. Дополнителни Карактеристики Боја : Природно. Одговара Изберете : 2013-2014 ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА 4 Цил 2,4 Л 2013-2014 ГМЦ ТЕРЕН 4 Цил 2,4 Л 2013-2015 ШЕВРОЛЕТ КАПТИВА 4 Цил 2,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди