• Најдобра цена
  • Неодамнешно
КАЈУН ЛАЈТНИН 1 4# КАЛЕМ 50ЛБ

КАЈУН ЛАЈТНИН 1 4 КАЛЕМ 50ЛБ

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Супериорна јачина, отпорност на удари и отпорност на триење. Во комбинација со" практично невидливиот " квалитет На Cajun line®, ова е еден вид молња што ќе удри повеќе од еднаш!ЗЕБКО КАЈУН ЛАЈТНИН 1/4# КАЛЕМ 50ЛБ Нашата цел е создавање трендовски и многу уникатни спортски додатоци. Ние правиме модификации, тестирање, обидувајќи се да најдеме фабрика и дизајн што може да бидеesетски. Нашиот ранец ќе биде идеален од сите со обновливи издржливи и исклучително силни модели. Ние ги дизајнираме нашите производи со лесно поставување и складирање. Ние ги цениме нашите клиенти и ги охрабруваме со нивната страст. Карактеристики Супериорна јачина, отпорност на удари и отпорност на триење. Во комбинација со" практично невидливиот " квалитет на линијата кајун. Спецификации Боја : Црвена. Големина : 50 фунти. Димензија : 2.75" H x 2.75" W x 2.75 " L. Тежина : 0.4 фунти. - ШКУ : ВЛ761.


Карактеристики на понудата

Слични понуди