• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хартија и Плик Проѕирен Коверти, 1 8, Праска, по Пакет, Виртуелен Бонбони Праска

Хартија и Плик Проѕирен Коверти, 1 8, Праска, по Пакет, Виртуелен Бонбони Праска

 
DEN 166.08

Количина на стоки
Достапно

Џем Хартија И Плик Виртуелни Бонбони Праска Проѕирен Велум а8 Покана коверти мерка 5 1/2 х 8 1/8 инчи во големина и функција директно клапи со сигурен затворачи гума за џвакање. Овој пакет содржи вкупно 25 пликови. Секој од овие коверти за покани во стилот на брошура е изработен од мазен, висококвалитетен велум од 30 фунти. Овие пликови имаат светла и живописна нијанса на портокал и проѕирен имот. Тие се идеални за затворање картички и пораки што ги подарувате со подароци на родендени, тушеви, прослави На Денот на Мајката и други прилики. Тие се исто така одлични за додавање дополнителен слој на надворешноста на пликовите со цврста боја што ги испраќате преку пошта. Користете ги за покани, зачувајте ги картичките и многу повеќе! Големина : 5 1/2ин х 81/8ин Боја : Виртуелни Бонбони Праска Проѕирна Количина : 25/пакет Џем Хартија И Плик А8 Покана коверти. Количина : 25 По Пакување. Боја : Виртуелна Бонбони Праска. Големина : 5 1/2 инчи х 8 1/8 инчи. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди