• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жените Дружење Вечерва Осветли Лилјак Ноќта На Вештерките Дуксер Пот Кошула Медиум

Жените Дружење Вечерва Осветли Лилјак Ноќта На Вештерките Дуксер Пот Кошула Медиум

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ќе бидете подготвени За Ноќта на Вештерките во оваа забавна портокалова светло лилјак тематските "Дружење" дуксер!. Женски (Помлади) Големини. 60% памук, 40% полиестер. ПОТРЕБНИ СЕ БАТЕРИИ СО КОПЧИЊА CR2032. Произведено Во Кина . Жените Дружење Вечерва Осветли Лилјак Ноќта На Вештерките Дуксер Пот Кошула Медиум.


Карактеристики на понудата

Слични понуди