• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска Летна Вратоврска Боја Маици Со Кратки Ракави Омбре В Врвови На Вратот Лабаво Вклопување

Женска Летна Вратоврска Боја Маици Со Кратки Ракави Омбре В Врвови На Вратот Лабаво Вклопување

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : . Јака : V-вратот. стил : градиент. стил : секојдневен. Тип Ракав : Редовни. Материјал : 70% памук 30% полиестер. Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ, 3ХЛ, 4ХЛ. Големина - Градите (см|инчи). С - - - - - - - 63см|24,8 инчи - - - - - - 88см|34,6 инчи. М - - - - - - - 64см|25,2 инчи - - - - - - 92см|36,2 инчи. Л - - - - - - - 65см|25,5 инчи - - - - - - 96см|37,7 инчи. XL - - - - - - - 66cm|25.9 инчи - - - - - - 100cm|39.3 инчи. ХХЛ - - - - - - 67см|26,3 инчи - - - - - - 104см|40,9 инчи. 3 XL - - - - - - 68cm|26.7 инчи - - - - - - 108cm|42.4 инчи. 4 XL - - - - - - 69cm|27.1 инчи - - - - - - 112cm|44.0 инчи. Боја : зелена, виолетова, жолта, розова, небесно сина, светло зелена, розова црвена. Состав на производот : летен темперамент градиент боја широк врат со долги ракави врвна маица женска облека. Вклучен пакет : 1 х женски врв со кратки ракави. . Забелешка : . 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење 1. Ткаенината е мека, лабава, пријателска за кожата, удобна и лесна за ставање и полетување. 2. Лежерен врв со долги ракави за дами, со боја на градиент, лесен и тенок стил, многу разноврсен, мек и удобен за носење. 3. Врвот може да биде нежно измиен во машина, се препорачува миење раце со ладна вода и сушење, не избелувајте. 4. Прилика : за секојдневна секојдневна облека, плажа, домашна облека, забава, вечера, канцелариска облека, шопинг, на отворено, патување итн.. 5. Може да се совпадне со шорцеви, мини здолништа, долги здолништа итн. 6. Забелешка : бидејќи производот се мери рачно, ќе има грешка од 1,2 см / различни монитори и ќе има некои разлики во рендерирањето на боите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди