• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Палета На Сенки Бои Скапоцен Камен Палета На Сенки Високо Пигментирани Мат Трепери Голи Чад Сјај Крем Шарени Прашок Мешавина Водоотпорен Празник Палета Шминка-Зел

Палета На Сенки Бои Скапоцен Камен Палета На Сенки Високо Пигментирани Мат Трепери Голи Чад Сјај Крем Шарени Прашок Мешавина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : 9 Бои Палета На Сенки За Очи Треперлив Пигмент Пренослив Мат Трепет Долготрајна Сенка За Очи Дневен Пакет За Палети за Шминка вклучен : 1 КУТИЈА 9-сенки За Очи во боја забелешка : 1.Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење.2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ви благодариме за разбирањето. "Привлечно Сенки За Очи : палетата за сенки има сенки во 9 бои, мат и сјај. Секоја боја е уникатна, убава, супер сјајна и пигментирана. Висококвалитетни пигменти : поквалитетни состојки мат и сјајни пигментирани водоотпорни пигменти за сенки, ажурирана ултра-микронизирана, луксузно пигментирана формула за сенки за очи. Нема прашок за летање!Супер престојуваат моќ и мешавина!. Лесен за употреба : Извонредна палета за шминка со 9 бои богати со пигменти со гол и треперлив прав, Основата со мат боја, користете треперлива боја за да го подобрите слојот во центарот на окото, создавајќи совршен изглед. Здравје и безбедно : нашите производи се ригорозно тестирани, а квалитетот на нашите производи строго загарантиран. Гола и Треперлива Сенка за Очи за Шминка трае долго време висока завршница на пигмент, ви дава шармантни очи сите денови. Повеќекратна употреба : 9 бои за вашата опција.Можете да нацртате секаква шминка за очи што ви се допаѓа. Совршен костум за шминка за зачадени очи, свадбена шминка, шминка за забави или секојдневна шминка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди