• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Копче Меѓуножје Маица Без Ракави Мажи Тенок Фит Цветна Кошула Машки Кратки Ракави Лабава Голема Големина Кошула На Плажа Гроздобер Конг Стил Дама Краток Ракав Врв?

Копче Меѓуножје Маица Без Ракави Мажи Тенок Фит Цветна Кошула Машки Кратки Ракави Лабава Голема Големина Кошула На Плажа Гроздобер

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

цветна кошула за мажи со кратки ракави лабава кошула со голема големина на плажа гроздобер конг стил ретро тренд руфиски убави јакна мажи. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 35х25х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)Лесни Кошули За Мажи Една Машка Кошула Големи И Високи Машки Кошули Машки Џебни Маици табела Со Повеќе Пакувања : . Големина : С Биста : 106см/41.73" Рамо : 58см/22.83" Ракав : 18см/7.09" Должина : 69см/27.17"Големина : М Биста : 110см/43.31" Рамо : 59см/23.23" Ракав : 19см/7.48" Должина : 71см/27.95"Големина : Л Биста : 114см/44.88" рамо : 60см/23.62" ракав : 20см/7.87" должина : 73см/28.74"големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 61см/24.02" ракав : 21см/8.27" должина : 75см/29.53"големина : ххл Биста : 122см/48.03" рамо : 62см/24.41" ракав : 22см/8.66" должина : 77см/30.31" € одличен материјал q : прикривањето е направено од Сполиестерска ткаенина, лесна, дише и удобна, фантастично чувство за вашата кожа. MUTIPORMOWS : Костум За Секојдневен, Дома, Канцеларија, Излегување, Секојдневно Носење, Забава, Плажа, Костими за Капење, Улично Wea.Измешајте Јапонски И Лесен И Удобен И Стилски. Тоа Дефинитивно Ќе Биде Трендовски Човек. €НЕВООБИЧАЕН ДИЗАЈН q : Кимоно Завиткајте Кардиган Врвни Карактеристики Отворен Фронт, Ракав За Лилјак, Лабаво Вклопување, Тренд. ①УДОБНО и лесно.Капка Рамо и Ракав,Го прави Многу Удобно За Носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди