• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дами Дебел Модерен Џеб Со Ревер Со Долги Ракави Долг Волнен Капут Женски Блејзери И Јакни Од Костум Греј Л

Дами Дебел Модерен Џеб Со Ревер Со Долги Ракави Долг Волнен Капут Женски Блејзери И Јакни Од Костум Греј Л

 
DEN 331.52

Количина на стоки
Достапно

Дизајнот може да ве направи повеќе и виталност. Многу кул за носење, Нов Изглед. Овој лесен, Резервоарот Е за тие денови!. Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Забава, Јога. Материјал : мешавина од памук. Тип На Шема : Кариран. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО добивате : 1пц Женска Табела со Големина на Палто : . Големина : М Биста : 96см/37,80" Ракав : 66см/25,98" Должина : 105см/41,34"Големина : Л Биста : 100см/39,37" Ракав : 67см/26,38" Должина : 106см/41,73"Големина : XL Биста : 104см/40,94" Ракав : 68см/26,77" должина : 107см/42.13"големина : Ххл биста : 108см/42.52" ракав : 69см/27.17" Должина : 108см/42.52"Големина : Хххл биста : 112см/44.09" ракав : 70см/27.56" должина : 109см/42.91" женски блејзери и јакни од костум. Жените Отворен Фронт Погоден За Секојдневна Облека И Канцеларија, Уличен Изглед, Секојдневен Живот, Одмор И Така Натаму. Модни Костуми Без Разлика Дали Се Во Комбинација Со Костум Или Фармерки, Ова Ќе Ви Даде Модерен Слоевит Изглед На Модата. Затворање На Копчето. Жените Обични Јакни Мека, Дише И Лесна Ткаенина, може да се Носат Во текот на Целата година. Основна Јакна За Јака За Ревер За Жени Дизајнирана Со Засечен Ревер, Обложено Рамо, Едно Предно Копче И Два Функционални Џебови. Сјаен Капут. Женски Блејзери. Женски Палта. блејзери за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди