• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црн & Декер Тајмшилд? Ламинирачки Торбички-Големина На Букви -25 Пк

Црн & Декер Тајмшилд? Ламинирачки Торбички-Големина На Букви -25 Пк

 
DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно

Црн & Декер Time Shield® Ламинирачки Торбички-Големина На Букви -25 пакетовие листови за ламинирање се идеални за домашна, канцелариска и училница. Црна & Декер Време Штит термички ламинирачки торбички обезбедуваат брилијантна завршница која гарантирано ќе ги осветли боите, ќе ги затемни темните и ќе ја подобри целокупната јасност на вашите омилени предмети. Технологијата за временски Штит обезбедува издржлива ламиниране што чисти и е безбедна од неуредни излевања.Црна & Декер Црна & Декер Time Shield® Ламинирачки Торбички-Големина На Букви -25 пакет 3 Мил Дебелина, 25 Торбички. Фото Безбедно (ПАТ Тестиран И Одобрен). Отпорна на вода и лесна површина за бришење. Сјајната завршница ги осветлува боите и ја подобрува јасноста. Големина на буквата, Ламинати Предмети до 8,5 "х 11".


Карактеристики на понудата

Слични понуди