• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Калтренд Фронт Сплит Клупа Спорт Седиште Капаци за 2007 - Форд Ф650 - - ФД263-08ГГ Светло Сива Влошка Со Црна Облога

Калтренд Фронт Сплит Клупа Спорт Седиште Капаци за 2007 - Форд Ф650 - - ФД263-08ГГ Светло Сива Влошка Со Црна Облога

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Калтренд Фронт 40/20/40 Сплит Клупа Спортстекс Капаци За Седишта за 2007-2008 форд Ф650-750-ФД263-08ГГ Светло Сива Влошка Со Црна Облога со вграден потпирач за глава со конзола Освежете го изгледот, заштитете ја внатрешноста на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ, Автомобил или пикап со трендовски капаци за Седишта Спортстекс. Изработени од ткаенина што дише, лесна за одржување, отпорна на компресија, капаците На спортските седишта се идеални за транспорт на спортска опрема, комерцијален товар, деца и домашни миленици. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 40/20/40 Поделена Клупа w/вграден потпирач за глава W/Конзола Премиум капаците на седиштата Во стилот На Спортстекс се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци За седишта Во спортстекс имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди